Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

Bota e Yjeve

Hyrja e çiftit në dasmë, momenti më i bukur i modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

Më: 9 maj 2022 Në ora: 21:32
Pamje nga dasma e modeles dhe boksierit Robin Krasniqi

Modelja Marigona Krasniqi si dhe boksieri Robin Krasniqi janë ndër çiftet më të reja në showbiz.

Pas kurorëzimit që patën pak muaj më parë, nën një organizim fantastik ata sonte kanë edhe dasmën.

Dyshja sapo kanë hyrë në sallën ku shumë familjarë, miq e kolegë i janë bashkuar lumturisë së tyre.

Keto jane nga dasma, ku ndër të tjerash edhe momentin e hyrjes së çifti, apo thënë qartë momentin kyç të dasmës.

Marigona dhe Robini së shpejti do të bëhen edhe prindër, e që padyshim do të jenë edhe nga çiftet më të komentuara të showbizit për dasmën të cilën kanë sonte.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat