Jennifer Lopez vjen edhe me një paraqitje mahnitëse

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez vjen edhe me një paraqitje mahnitëse

Më: 10 maj 2022 Në ora: 06:57
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (52) ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në një fustan të zi teksa ka bërë një fotosesion për ta promovuar linjën e saj të kremit për bukuri 

Jennifer Lopez ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në një fustan të zi teksa ka bërë një fotosesion të mahnitshëm.

Këngëtarja dhe aktorja (52) ka shfaqur fizikun e saj në top formë me një fustan ku tregon format e saj të mahnitshme në promovimin e linjës së saj të bukurisë. 

Imazhi i Jenniferit mund të shihet duke pozuar me një fustan të zi të mahnitshëm që tregon gjoksin e saj, ku ajo shikon në mënyrë joshëse kamerën.

Image
Jennifer Lopez
Image
Jennifer Lopez
Image
Jennifer Lopez
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat