Arta Elezaj plot stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Bota e Yjeve

Arta Elezaj plot stil teksa vjen me poza joshëse nga makina

Më: 12 maj 2022 Në ora: 19:22
Arta Elezaj

Arta Elezaj është çdo herë në fokus dhe merr vëmendje me postimet e ndryshme që bën në rrjetet sociale.

Modelja nga Klina nuk heziton të provokoj duke vënë në pah linjat e saj joshëse të trupit, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi.

Përmes disa imazheve të realizuara nga makina, Arta shihet e veshur me një fustan veror ngjyrë gri që e përshtati me syze dielli dhe aksesor në qafë dhe duar.

Image

 

Bukuroshja dukej në formë të mrekullueshme, teksa bini në sy format trupore për të cilat ajo përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Ish-aktorja e “O sa mirë” u komplimentua për dukjen edhe nga fansat dhe miqtë e saj në hapësirën e komenteve.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat