Arbenita pozon buzë detit

Bota e Yjeve

Arbenita pozon buzë detit

Më: 14 maj 2022 Në ora: 00:48
Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli ka vazhduar me fotosesionet e saj, kësaj radhe ajo është zhvendosur afër bregdetit 

Derisa dje ajo bëri foto në bikine, sot Arbenita është parë buzë shkëmbinjve të Detit Marmara duke bërë poza me një fustan veror. 

Me një set fotosh bardh e zi, bukuroshja kumanovare tregon asetet e saj teksa ecë buzë detit. 

Kujtojmë se dje Arbenita tregoi që është në Stamboll dhe nga atje ajo kishte postuar një set tjetër të fotografive, ku nëna e një fëmije bashkë me babanë Fero pozon në bikine. 

Arbenita nuk është shumë e njohur si modele e bikineve.

Image
Arbenita Ismajli
Image
Arbenita Ismajli

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat