Rita Ora shfaqet joshëse ndërsa shijon rrezet e diellit

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet joshëse ndërsa shijon rrezet e diellit

Më: 14 maj 2022 Në ora: 20:26
Rita Ora

Ajo sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Finish Line”.

Dhe Rita Ora dukej sensacionale e veshur me një fustan të zi, teksa u lajmërua për fansat e saj në Instagram për të festuar muzikën e saj të re të shtunën.

Duke u zhytur në diellin e Los Angelesit, këngëtarja 31 vjeçe, dukej rrezatuese teksa shfaqte lëkurën e saj të puthitur nga dielli, shkruan DailyMail.

Rita nguli sytë poshtë kamerës ndërsa punonte me këndet e saj më të mira për të marrë pozat e dëshiruara.

Image
Rita Ora

Flokët e saj bionde u lanë në valë të lirshme dhe ajo e aksesoi pamjen me një gjerdan me shumë shtresa.

E bashkuar me qenushin e saj të lezetshëm, ajo shkroi: “Muzikë e re të premten. Takime të reja muzikore dhe qen? Çfarë është më mirë. Fundjave e lumtur”.

Fotografitë më të fundit mahnitëse të Ritës vijnë teksa ajo ndau me ndjekësit fotografitë magjepsëse në studio për të ngacmuar publikimin e “Finish Line”.

Image
Rita Ora

Këngëtarja krijoi këngën me këngëtaren fituese të çmimeve ndërkombëtare, Diane Warren, 65 vjeçe, si pjesë e një nisme të re feministe për të inkurajuar barazinë midis burrave dhe grave.

Duke pozuar në karrigen e saj, Rita dukej e mrekullueshme në fotografinë e parë pasi kishte veshur një bluzë ku shkruhej: “Gratë mund të bëjnë gjithçka”.

Kënga “Finish Line” do të publikohet nga Hollywood Records më 13 maj përmes të gjitha platformave dixhitale.

Një klip ekskluziv i videoklipit do të shfaqet premierë të dielën, më 15 maj, gjatë American Idol të ABC.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat