Era Istrefi vjen ‘e artë’ në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Era Istrefi vjen ‘e artë’ në tapetin e kuq

Më: 16 maj 2022 Në ora: 22:18
Era Istrefi

Edhe këngëtarja Era Istrefi, po shkëlqen në mbrëmjen gala.

Kujtojmë, se sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat