Në tapetin e kuq vjen Elvana Gjata

Bota e Yjeve

Në tapetin e kuq vjen Elvana Gjata

Më: 16 maj 2022 Në ora: 22:22
Elvana Gjata

Edhe këngëtarja Elvana Gjata pjesë e pasarelsë së shumëpritur të Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Atje po marrin pjesë edhe emra të trejë artistësh.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat