Bora Zemani tregon linjat trupore në bekini

Bota e Yjeve

Bora Zemani tregon linjat trupore në bekini

Më: 23 maj 2022 Në ora: 14:39
Bora Zemani

Emri i saj nëpër media nuk shkon një ditë pa u përmendur, e pa u bërë kryefjala e medieve rozë.

E kush tjetër përpos Bora Zemanit, e cila është e bukur e suksesshme e mbi të gjitha femër pozitive.

Bora qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime nga përditshmëria e saj.

Image
Bora Zemani

Së fundmi, ka ndarë disa imazhe në bekini, ku po duket mjaftë mirë.

Image
Bora Zemani

Si duket, ajo po bënë pak pushim në këto ditë ku temperaturat po rriten dita e ditës.

Image
Bora Zemani
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat