Konfirmohet çifti më i ri i estradës shqiptare

Bota e Yjeve

Konfirmohet çifti më i ri i estradës shqiptare

Më: 27 maj 2022 Në ora: 14:49
Mevlan Shaba dhe Albulena Ukaj

Ish-konkurrenti i Përputhen, Mevlan Shaba është në lidhje me këngëtaren nga Kosova, Albulena Ukaj.

Edhe pse disa kohë më parë ai u përfol se kishte nisur një romancë me këngëtaren Albulena Ukaj, kjo pasi dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin në video apo fotot që kanë postuar bashkë. Kur u pyet nëse kjo gjë është e vërtetë ai i hodhi poshtë aludimet dhe sqaroi se këngëtarja është thjesht një mikeshë e tij.

Çifti më nuk fshehin asgjë dhe po ndajnë momente romantike së bashku në publik.

Image
Mevlan Shaba dhe Albulena Ukaj

Madje këngëtarja bionde i referohet Mevlanit si burri i saj.

Image
Albulena Ukaj
Image
Albulena Ukaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat