Publikohen pamje/ Kapen mat Bora dhe Donaldi në Genova

Bota e Yjeve

Publikohen pamje/ Kapen mat Bora dhe Donaldi në Genova

Më: 28 maj 2022 Në ora: 20:21
Bora dhe Donaldi

Ndonse Bora dhe Donaldi vazhdojnë të mos e konfirmojnë ribashimin e tyre, fotografitë e publikuar në portalin Kryefjala.com tregojnë të kundërtën.

Në foto shihen duke bërë pazare në outletin Seravalle në Genova duke blerë veshje me ulje.

Po të njëjtat burime tregojnë se çifti ka qenë vetëm.

Image
Bora dhe Donaldi

Një fundjavë larg të gjithëve dhe për qetësinë e tyre, por jo! Edhe aty u gjetëm!

Image
Bora dhe Donaldi

Ndërkohë që Romeo në anën tjetër bën mbledhje me stafin për emisionin, Donaldi shëtit me Borën nëpër Genova.

Image
Romeo me shoqëri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat