Donaldi dhe Bora u kapën bashkë, ky është reagimi i Triksës: Mos më….

Bota e Yjeve

Donaldi dhe Bora u kapën bashkë, ky është reagimi i Triksës: Mos më….

Nga: H.O. Më: 29 maj 2022 Në ora: 18:49
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është bërë aktive kohët e fundit në rrjetet sociale. Sidomos tani kur bashkë me artistin Donald Veshaj e moderatoren Bora Zemani janë ndër më të përfolurit.

Këta dy të fundit duket se i kanë dhënë edhe një shans lidhjes së tyre, pasi janë kapur bashkë në Itali.

E Triksa e cila ishte e përfshirë në këtë mes, ka publikuar foto të saj thuajse e zhveshur me këtë përshkrim:

“Moooos em prek prek prek”./Bota sot

Image
Beatrix Ramosaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat