Kënga e re e Fjolla Morinës do të jetë në bashkëpunim me reperin Nush

Bota e Yjeve

Kënga e re e Fjolla Morinës do të jetë në bashkëpunim me reperin Nush

Më: 15 qershor 2022 Në ora: 06:45
Fjolla Morina

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, po rikthehet me këngë të re pas një pauze të gjatë.

Ajo ka paralajmëruar projektin e ri muzikor që do të jetë një bashkëpunim me reperin e njohur, Nush.

Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve që ka shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Image
Fjolla Morina/Instastory

Derisa ka hedhur disa video e fotografi provokuese, zeshkania zbulon pak nga prapaskenat e këtij videoklipi.

“Po vjen”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe artistin Nush.

Image
Fjolla Morina/Instastory

Ky duket se është dueti i parë i dyshes së njohur që besohet se do të pritet mirë nga publiku.

I fundit realizim i Morinës mbetet “Kape” i lansuar saktësisht më 4 shtator të vitit 2020.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat