Loredana ka një ‘mesazh’ për Noizyn

Bota e Yjeve

Loredana ka një ‘mesazh’ për Noizyn

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 22:52
Loredana dhe Noizy

Artistja shqiptare, Loredana Zefi sonte do ta lansojë projektin e ri muzikor me reperin Noizy.

Në pritje të publikimit të këngës, Noizy publikoj një mesazh me Loredanen ku reperi i ka kërkuar asaj ti bashkohet për një takim me fansat në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

E artistja pas kësaj  nuk ka hezituar dhe ka rezervuar biletën e është nisur.

Ndërsa para pak minutash Lori publikoj një InstaStory ku pati një mesazh për Noizyn.

“Ti je i smut” ishte mbishkrimi i reperes.

Image

 

I menjëhershëm ishte reagimi i reperit ku ripostoi fotografin dhe shkroi: “M’pëlqen”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat