Fjolla Morina shfaqet atraktive në pozat e fundit

Bota e Yjeve

Fjolla Morina shfaqet atraktive në pozat e fundit

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 23:10
Fjolla Morina

Ditë më parë, Nush dhe Fjolla Morina publikuan bashkëpunimin e titulluar “Suppa Duppa” që e shoqëruan me videoklip.

Një ditë pas lasnimit, videoklipi i kësaj kënge kaluar një milion shikime në platformën e shpërndarjes së videove, YouTube.

Padyshim që Fjolla i është gëzuar këtij suksesi duke bërë një postim në rrjetet sociale.

“Ju kam treguar me kohë që jam ‘Nana’. Tjera herë më ‘easy’ mos e merrni malin se për tri minuta jua djegim komplet verën”.

Image
Fjolla Morina

“Duhet edhe guximi nganjëherë për të bërë hite, jo vetëm paret e për dallim prej juve neve na kanë ra hise krejt. E jona është vera!”, ka shkruar këngëtarja në përshkrim.

Ndërkohë, ajo ka publikuar edhe fotografi me disa nga veshjet në klip duke u shfaqur atraktive.

Image
Fjolla Morina
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat