Diona Fona shfaqet e mrekullueshme me bikini

Bota e Yjeve

Diona Fona shfaqet e mrekullueshme me bikini

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 23:47
Diona Fona

Ndërkohë që është në përgatitje të materialeve të reja muzikore, Diona Fona ka marrë disa ditë pushim.

Ajo e ka zgjedhur plazhin për t’u relaksuar, ndërsa për ndjekësit e saj në rrjetet sociale, i ka shpërndarë disa imazhe nga pushimet.

Këngëtarja ka publikuar në Instagram disa fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini dhe pak orë pas postimit ka marrë mijëra pëlqime.

Image
Diona Fona

Në fotografitë e publikuara, këngëtarja është e shoqëruar nga modelja, Nita Krasniqi.

Të dyja bukuroshet shfaqen me kostume larjeje dhe duken për mrekulli. 

Image
Diona Fona
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat