Robert Berisha nis pushimet me të dashurën në Turqi

Bota e Yjeve

Robert Berisha nis pushimet me të dashurën në Turqi

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:53
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Këngëtari i njohur, Robert Berisha së bashku me partneren e toj Laureta Maqedonci ka nisur pushimet në Bodrum të Turqisë.

Këngëtari i shumë hiteve ka publikuar në Instastoryn e tij disa fotografi në të cilat shihet në një bar- kafe.

Çifti tash e një muaj kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe vazhdimisht shihen së bashku me njëri – tjetrin.

Image
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Pas një kohe të gjatë nga divorci i tij me këngëtaren e mirënjohur, Nora Istrefi, me të cilën ka dhe një vajzë të quajtur Renee, tani Berisha ka nisur një romancë të re.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat