Kendall Jenner dhe Devin Booker fotografohen bashkë pas ndarjes

Bota e Yjeve

Kendall Jenner dhe Devin Booker fotografohen bashkë pas ndarjes

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 08:36
Kendall Jenner dhe Devin Booker

Kendall Jenner dhe Devin Booker u panë sërish bashkë, më pak se një javë pasi u raportua se ishin ndarë.

Supermodelja 26-vjeçare dhe ylli i NBA kaluan disa kohë duke folur së bashku në Soho House në Malibu, Kaliforni, të dielën. Në pamjet e paparacëve, ata dukeshin në humor të mirë, madje në një moment dukej sikur Booker po tentonte për një puthje.

Fansat e çiftit u tronditën javën e kaluar pas lajmeve se ata i dhanë fund pas dy vitesh lidhje, sepse të dy ishin të përqëndruar te karriera.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre, por në fotot e fundit, Kendall dhe Devin dukeshin më të lumtur se kurrë bashkë.

Image
Kendall Jenner dhe Devin Booker
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat