Publikohen momente të ëmbla të Einxhelit me Dj Dagz nga pushimet

Bota e Yjeve

Publikohen momente të ëmbla të Einxhelit me Dj Dagz nga pushimet

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 14:44
Dj Dagz dhe Einxhel Shkira

Çifti simpatik, Dj Dagz dhe Einxhel Shkira po shijojnë momente së bashku në pushimin e përbashkët.

Nga Turqia po sjellin imazhe të ndryshe, dhe duket se po kalojnë për mrekulli.

Së fundmi, Einxhel në llogarinë e saj në Instagam ka ndarë dy imazhe nga pishina ku shihet në njërën foto ajo, ndërsa në tjetrën Dagzi.

Image
Dj Dagz

Ndër të tjera, imazhi vazhdon të pëlqehet nga ndjekësit e tyre, e po ashtu të marrin komente nga më të bukurat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat