Rita Ora rrëmben vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj të fundit në festën e komunitetit LGBTI+

Bota e Yjeve

Rita Ora rrëmben vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj të fundit në festën e komunitetit LGBTI+

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 22:08
Rita Ora

Rita Ora dukej  plot elegance mbrëmjen e së premtes në festën private të komunitetit të LGBTI+, në Londër.

Këngëtarja, 31- vjeç kishte veshur një fustan Fendi ngjyrë gold me disa detaje, teksa mbërriti në ‘The Twenty Two’.

Ajo e kombinoi fustani më një palë sandale të zeza teksa po hynte në eventin e mbushur me yje.

Image
Rita Ora

Rita kishte bërë një grim të lehtë, me një ton sysh ngjyrë rozë dhe buzët ngjyrë nude, ndërsa flokët i kishte lënë të lëshuara dhe me onde të valëzuara.

Dalja vjen pas raportimeve se Rita dhe partneri i saj Taika, 46 vjeç, ishin fejuar dhe po planifikonin një ceremoni të afërt jashtë vendit përpara se të festonin me kolegët e tyre në një festë të madhe në Londër më vonë këtë vit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat