Arta Elezaj duket mahnitëse në paraqitjen e radhës në bikini

Bota e Yjeve

Arta Elezaj duket mahnitëse në paraqitjen e radhës në bikini

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 18:37
Arta Elezaj

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj prej ditësh ka nisur pushimet dhe si destinacion të radhës ka zgjedhur Shqipërinë.

Për mijëra fansa të saj, modelja është shfaqur sërish atraktive e veshur vetëm në bikini duke vënë në pah linjat trupore për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Bukuroshja nga Klina shihet ulur në një varkë ndërsa ka të veshur rroba banjë me printe tigri me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

“Ça je, ça je ti”, ka shkruar Arta në mbishkrimin e fotos ku dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet atraktive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Nuk kanë munguar as pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e miqve dhe admiruesve të saj që e komplimentonin për fizikun.

Ndryshe, Arta përveç që është aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme ka kohë që nuk është shfaqur në ndonjë projekt televiziv.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Kujtojmë që fama e saj u rrit më së shumti nga pjesëmarrja e saj në serialin vendor “O sa mirë”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat