Uanda Nara nuk përmbahet në Ibiza, dalin pamjet e saj topless në det

Bota e Yjeve

Uanda Nara nuk përmbahet në Ibiza, dalin pamjet e saj topless në det

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 06:59
Uanda Nara

Pushimet “mes vajzave” në Ibiza të Uanda Narës me motrën e saj Zaira, kanë kthyer bashkëshorten e Mauro Ikardit përsëri në qendër të vëmendjes.

Argjentinasja ka postuar vazhdimisht në rrjetet sociale foto provokuese, por një video është ajo që po qarkullon më gjerësisht së fundmi.

Video është e Uanda Narës teksa filmohet topless në det, me një pamje provokuese që i lë pak vend imagjinatës.

VIDEO KETU

Fotot dhe videot e këtij momenti qarkullojnë gjerësisht, ashtu si edhe ato të një koncerti ku Uanda Nara shfaqej e papërmbajtur para kamerës, në një moment kur në Argjentinë kanë filluar të lindin përsëri dyshime rreth lidhjes së saj me Mauro Ikardin.

Image
Uanda Nara
Image
Uanda Nara
Image
Uanda Nara
Image
Uanda Nara
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat