Jennifer Lopez tregon linjat e tonifikuara e veshur në të shkurtra

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez tregon linjat e tonifikuara e veshur në të shkurtra

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 16:58
Jennifer Lopez

Ajo kishte festuar muajin e saj të mjaltit me Ben Affleck dhe fëmijët e tyre në Paris, pasi u martua në fillim të këtij muaji.

Por ndërsa aktori u rikthye në punë dhe shkoi në Kaliforni për të filmuar pasi riprodhoi rolin e tij si “Batman”, Jennifer Lopez vazhdoi udhëtimet e saj evropiane për në Capri të Italisë të enjten (28 korrik) me fëmijën e saj, Emme.

53 vjeçarja ishte i sigurt që do të vishej për të bërë përshtypje gjatë daljes, duke treguar këmbët e saj të tonifikuara në një palë pantallona të shkurtra rozë të mëndafshta të veshura me dantella të zeza.

Image
Jennifer Lopez

Këngëtarja e “On The Floor” u pa gjithashtu me një palë sandale floriri që koordinoheshin me orën me shkëlqim të artë në kyçin e dorës së saj.

Pavarësisht se ishte mbrëmje, Jennifer mbajti një palë syze dielli të rrumbullakëta ari me një nuancë rozë.

Aktorja e “Selena” u pa me makijazh të ndritshëm që u ekspozua teksa mbështillte një krah rreth fëmijës së saj 14-vjeçar.

Image
Jennifer Lopez

Në dalje mungonin vëllai binjak i Eme, Maximilian, si dhe burri i Jennifer-it, Ben dhe dy vajzat e tij, Violet dhe Seraphina.

Kjo ndodhi pasi Jason Momoa u duk se konfirmoi se Ben, do të ripërsëris rolin e tij si “Batman” në filmin e ardhshëm “Aquaman and the Lost Kingdom”, pasi ai ndau një foto të yllit që po xhirohej së bashku në Kaliforni.

Ylli i “Aquaman” ndau një fotografi të të porsamartuarit nga sheshi i filmit, së bashku me një video argëtuese ku ai befasoi fansat ndërsa ata vizitonin lotin e studios së Warner Bros, ku mund të shihni inicialet e Benit në derën e trailer-it.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat