Emri i Dua Lipës u qëndis në rrobat e Valentinos

Bota e Yjeve

Emri i Dua Lipës u qëndis në rrobat e Valentinos

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 00:41
Dua Lipa

Sonte është nata e dytë e festivalit të njohur ndërkombëtarisht Sunny Hill, ku po performojnë artistë të njohur si vendor, ashtu edhe ndërkombëtar.

Ndërkaq, në natën e parë të këtij festivali, në skenë u ngjit këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Dua Lipa, ku paraqitjen e nisi me këngën “Physical”.

Pos performancës së mahnitshme, Dua Lipa mori vëmendjen edhe me veshjen e saj, e cila u realizua nga Valentino.

Emri i saj ishte qëndisur në pjesën e brendshme të rrobave të cilat ajo i kishte veshur.

E sot, ajo përmes një postimi në rrjetin social, Facebook falënderoi drejtorin krijues të Valentino, Pierpaolo Piccioli.

Kujtojmë se festivali Sunny Hill, po mbahet në Parkun e Gërmisë dhe do të zgjas katër ditë nga 4 gushti e deri më 7 gusht.

Image
Rrobat e Dua Lipës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat