Edhe pse 54-vjeçe, Monika Lubonja nuk heziton të shfaq format trupore në bikini

Bota e Yjeve

Edhe pse 54-vjeçe, Monika Lubonja nuk heziton të shfaq format trupore në bikini

Më: 6 gusht 2022 Në ora: 23:15
Monika Lubonja

Ajo është bërë më e njohur për publikun shqiptar falë formatit Big Brother VIP.

Ndonëse shquhet si aktore tejet e suksesshme, Monika Lubonja, arriti të fitojë zemrat e publikut me paraqitjen në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Biondja së fundmi duket se po shijon pushimet në një nga bregdetet shqiptare, ndërkohë që ka vënë në pah linjat në një palë bikini të verdha.

“Edhe këtë verë po e kalojmë me ato që na janë ndodhur, ashtu si na janë ndodhur, në këto pesë dekada, pa shtuar e pa rregulluar”, ka shkruar ajo.

“Edhe po ngjau gjë sezonin tjetër, prapë do njihemi”, vazhdoi më tej ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që mori në pjesën për komente, duke u përgëzuar për fizikun atraktiv për moshën që ka.

Monika përndryshe është komentuar shumë për pozitivitetin që ka përcjell gjatë gjithë qëndrimit në BB VIP.

Image
Monika Lubonja
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat