Pushime luksoze, Kallashi pozon krah macës së saj

Bota e Yjeve

Pushime luksoze, Kallashi pozon krah macës së saj

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 11:18
Kallashi

Kallashi ka disa ditë që është duke i shijuar pushimet në bregdet.

Vallëtarja e njohur është duke e shijuar vendin luksozë tek “Kepi i Redonit”.

Bukuroshja brune ka postuar imazhe për fansat ku është shfaqur duke buzëqeshur derisa ka pozuar krah macës së saj.

Image
Kallashi

Ndërkohë, ajo ka bërë edhe një pyetje për ndjekësit në mbishkrim: “Përse maca ime më lëpin pastaj më puth mua?”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat