Valza Zhegrova po bëhet nuse, pozon me dallamë

Bota e Yjeve

Valza Zhegrova po bëhet nuse, pozon me dallamë

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 13:47
Valza Zhegrova

Para katër muajsh, Valza mori propozim për martesë nga i dashuri i saj, Nazmi Vërtopi.

Bukuroshja i tha po, derisa ka ndarë me fansat imazhe nga kanagjegji i saj i organizuar ditën e djeshme.

Veshur në dallamë ngjyrë të kuqe, këngëtarja po shkëlqente derisa pozonte e lumtur.

Image
Valza Zhegrova

Ndërkohë, bukuroshja ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri muzikorë duke u fokusuar në jetën private.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat