Era Istrefi sjell poza provokuese nga prapaskenat e koncertit të fundit

Bota e Yjeve

Era Istrefi sjell poza provokuese nga prapaskenat e koncertit të fundit

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 07:12
Era Istrefi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka qenë tejet aktive këtë verë.

Përgjatë gjithë sezonit veror, për Istrefin nuk munguan edhe koncertet e mbrëmjet muzikore të shumta.

Së fundmi, këngëtarja 28-vjeçare publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqej mjaft provokuese në prapaskenat e një koncerti.

Image
Era Istrefi

E veshur me një kostum rozë dhe me prerja të shumta, interpretuesja e hitit “Live it up” u kujdes që të vë mjaft mirë në pah linjat e saj të tonifikuara të trupit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat