Enca nuk i lë vend imagjinatës me pozat provokuese

Bota e Yjeve

Enca nuk i lë vend imagjinatës me pozat provokuese

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 17:14
Enca Haxhia

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku shpesh merr vëmendjen me paraqitjet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “A po t’pëlqen” publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi të reja, të realizuara në plazh.

Image
Enca Haxhia

E veshur me një palë bikini ngjyrë akuamari, Enca u kujdes që të theksojë linjat e saj trupore, teksa në një prej imazheve ekspozoi të pasmet e saj.

Në fotografitë e realizuara në shkëmbinjtë bregdetarë, këngëtarja Haxhia bëri që këto imazhe të saj të tërheqin një numër të madh komentesh në rrjetet sociale.

Image
Enca Haxhia

Javë më parë përndryshe ajo ishte pjesë e një skandali, ku iu publikua një video eksplicite në rrjetet sociale, ku një burrë mbante me duar gjinjtë e saj.

Lidhur me këtë video, ajo nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat