Ana Kabashi një flokëkuqe atraktive

Bota e Yjeve

Ana Kabashi një flokëkuqe atraktive

Më: 14 shtator 2022 Në ora: 22:28
Ana Kabashi

Tashmë është bërë e rëndomtë që sa herë publikon imazhe të reja në rrjetet sociale, Ana Kabashi tërheq interesimin e faqeve rozë.

Këngëtarja atraktive ndiqet nga më shumë se 179 mijë fansa në Instagram, ku publikon fotografi që nuk e lënë askënd indiferent.

Bukuroshja së fundmi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj dhe këtë e ka ndarë me fansat përmes profilit të saj.

Image

Ajo i ka publikuar disa fotografi, në të cilat paraqitet si një flokëkuqe tërheqëse.

Ana i ka publikuar edhe disa video në InstaStory duke treguar procesin e këtij ndryshimi në dukjen e saj. 

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat