Bora dhe Donaldi shijojnë romancën në Prishtinë

Bota e Yjeve

Bora dhe Donaldi shijojnë romancën në Prishtinë

Më: 17 shtator 2022 Në ora: 12:25
Bora dhe Donaldi

Çifti i njohur i show bizit shqiptar Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë duke shijuar lidhjen e tyre në Prishtinë.

Paparaci ka fotografuar çiftin në njërin nga hotelet e Prishtinës të premten në mbrëmje.

Çifti i famshëm po shijonte darkën shoqëruar me pije alkolike, teksa bisedonin e përqafoheshin të qetë dhe të pa shqetësuar nga askush.

Ata kanë qëndruar në hotelin Garden në Prishtinë.

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj tashmë nuk e kanë problem ta pranojnë se janë rikthyer me njëri-tjetrin.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat