Motra e Dua Lipës, Rina, shfaqet plot stil gjatë ‘Javës së Modës’ në Londër

Bota e Yjeve

Motra e Dua Lipës, Rina, shfaqet plot stil gjatë ‘Javës së Modës’ në Londër

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 19:04
Rina Lipa

Motra e Dua Lipës , Rina, u shfaq plot stil teksa mori pjesë në shfaqjen e ‘KNWLS’ gjatë Javës së Modës në Londër në The Mills Fabrica  (16 shtator).

Modelja, 21 vjeçare kishte veshur në një bluzë rozë të ngushtë me printime të verdha me lara-lara, të cilat i bashkoi me pantallona të ngjashme dhe këpucë të zeza me shkëlqim. Ajo e kombinoi me një çantë të vogël ngjyrë blu të zbehtë.

Rinës së shpejti iu bashkua edhe ish-e dashura e Romeo Beckham, Mia Regan, e cila e kishte veshur një një triko ngjyrë kafe.

Image
Rina Lipa

Modelja e kishte kombimuar veshjen e saj me një fund lëkure, si dhe geta të bardha dhe çizme lëkure kafe.

Rina festoi disa ditë më parë 21 vjetorin e saj dhe urimin më të veçantë e mori nga Dua. Këngëtarja, e cila është pesë vjet më e madhe se Rina, e quajti motrën e saj “dritën e jetës sime” teksa ajo ndau një sërë fotosh ndër vite.

Image
Dua dhe Rina Lipa

Imazhi i kopertinës ishte një rikthim i ditëve të porsalindur të Rinës. Imazhet e tjera të albumit theksuan lidhjen e ngushtë të vajzave, pasi ato pozonin pranë pishinës të veshura me bikini.

“Gëzuar ditëlindjen drita e jetes sime! ~ motra ime @rinalipa te dua te dua te dua ❤️ 21!!!!! ❤️”- shkroi ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat