Një ditë para dasmës, Arbër Hajdari ndan foton e parë si dhëndër

Bota e Yjeve

Një ditë para dasmës, Arbër Hajdari ndan foton e parë si dhëndër

Më: 30 shtator 2022 Në ora: 19:11
Arbër Hajdari dhe Vlera

Vjeshta do të jetë sezoni i dasmave VIP në Shqipëri. Pas Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës bëhuni gati sepse një tjetër çift i njohur do të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë në fillim të tetorit.

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli do t’i japin fund beqarisë me një tetor. Më pak se 24 orë nga dita e madhe, ish-opinionisti i “Big Brother Vip” ka ndarë një foto nga klipi i dasmës.

Në imazhin e bërë publik në Instastory duke Arbri i veshur me kostum, pa e treguar fytyrën.

Image
Arbër Hajdari

“Unë fillova të flisja për punën time dhe Vlerën e tërhoqi puna, arritjet që ka ‘Fundjava’ edhe më kërkoi një material të ‘Fundjavës’ përmbledhje dhe i mora adresën e emailin dhe i thashë, do ta dërgoj kur të kthehem. Më pas i kam dërguar materialin, ka filluar duke e parë, kemi filluar duke folur, po për ne nuk ka qenë e lehte dhe vazhdon mos jetë e lehtë për shkak se Prishtina dhe Tirana janë edhe afër por janë edhe larg, çdo fundjavë ne jemi munduar të shqyrtojmë fundjavat”, u shpreh Arbëri disa kohë më parë në një intervistë ku zbuloi si është njohur më partneren e tij.

Vlera është vajza e biznesmenit të njohur Blerim Devollit. Çifti para disa muajsh janë fejuar në qytetin e Tiranës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat