Mike e ngushtë me nusen, Lori Hoxha merr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e Arbër Hajdarit

Bota e Yjeve

Mike e ngushtë me nusen, Lori Hoxha merr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e Arbër Hajdarit

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 08:41
Lori Hoxha

Lori Hoxha ka treguar vazhdimisht se ka një miqësi të ngushtë me partneren e Arbër Hajdarit, Vlerën.

Trashëgimtarja e Top Channel ishte dhe një ndër të ftuarat në dasmën e vajzës së një ndër biznesmenëve më të fuqishëm në Kosovë.

Lori ka ndarë disa foto në Instagramin e saj nga dasma mbrëmjen e djsheme në Pejë.

Ajo ka zgjedhur një fustan të shkurtër të zi, por detajet janë ato që bëjnë diferencën.

Lori mban të veshura edhe doreza të zeza me gurë që e bëjnë si gjithmonë të veçantë pamjen e saj.

Image
Lori Hoxha
Image
Lori Hoxha

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat