“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do moderojë sërish “Portokalli”!

Bota e Yjeve

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do moderojë sërish “Portokalli”!

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 10:49
Xhemi

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatorë në skenën e Portokalli.

Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë spektaklin e humorit për gjatë këtij sezoni.

“Rikthim në shtëpi”, shkroi Xhemi Shehu krahas imazheve.

Image
Xhemi, Salsano dhe Fjoralba

Gjithashtu postoi një foto performon me trupën e baletit të “Portokallisë”. 

Rikthimi moderatores vjen 2 vite pasi ajo vendosi të largohej nga spektali i humorit.

Pas disa muajsh thashetheme, në tetor 2020 Xhemi Shehu konfirmoi largimin e bujshëm nga Portokalli.

“Shuuumë suksese skuadrës ‘Portokalli’ sonte, do të më mungojë shumë puna me ju e sidomos me ty Salsano Rrapi”, shkroi ajo krahas një video në Instagram ku shfaqet krah Salsano Rrapit, me të cilin ka miqësi edhe jashtë televizionit.

Ndërkohë, Xhemi Shehu pasi u betua se s’do punonte më në televizion, pasi do merrej me bizneset, u rikthye në ekran si një nga moderatoret e Festivalit të RTSH-së që u mbajt në fund të dhjetorit.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat