Gjysëmfinalja e Këngës Magjike, Jonida Maliqi publikon foto mahnitëse

Bota e Yjeve

Gjysëmfinalja e Këngës Magjike, Jonida Maliqi publikon foto mahnitëse

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 07:11
Jonida Maliqi

Këngëtarja e njohur shqiptare Jonida Maliqi, pjesë e jurisë në Kënga Magjike u shfaq në super formë në Pallatin e Kongreseve.

Ajo ndau për  ndjekësit disa foto të bukura në Instagram ku dukej e mahnitshme. Veshur me fustan të kuq me dekolte të hapur kombinuar me taka të kuqe.

Image
Jonida Maliqi

Kujtojmë se Maliqi gjithë karrierës së saj, ka fituar gjashtë çmime në Kënga Magjike dhe vendin e parë në vitin 2008.

Gjithnjë në stil ajo zgjedh që edhe në të përditshmen të mbajë statusin e një prej personazheve më fashioniste. Si e shikojmë veshur, ajo mban edhe xhaketën xhins nga “Balenciaga”, që pak kohë më parë shkaktoi jo pak zhurmë në media. Bota ka Georgina Rodriguez, ne kemi Jonida Maliqin kur bëhet fjalë për modë dhe stil në të veshur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat