“E dua një grua ta…”/Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij

Bota e Yjeve

“E dua një grua ta…”/Klajdi Haruni habit me përgjigjen e tij

Më: 25 nëntor 2022 Në ora: 17:05
Klajdi Haruni

Klajdi Haruni është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan momentetet më të bukura me fansat e tij. Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për “Prive.al” ku ka folur jo vetëm për karrierën e tij në muzikë por edhe për jetën e tij private.

Në një moment ai është vënë në siklet me pyetjen, nëse nusen e do të v rgjër apo jo. E kësaj pyetje Klajdi i ka dhënë një përgjigje mjaft të veçantë, ku shprehet: E dua gruan ta dua, nuk mendoj se ndikon virgjëria. Kujtojmë që këngëtari nuk ka folur asnjëherë për partneren, apo vajzën që i ka vjedhur zemrën e mund të jetë në një lidhje me të.

Ai ka pas postuar në Instagram një foto, ku shfaqej krah të dashurës, me të cilën kishte zgjedhur të kalonte një ditë të qetë në natyrë e larg zhurmës së qytetit.

Image
Klajdi Haruni

Fotoja është realizuar shumë larg çiftit dhe për këtë arsye është e pamundur që të dallohet identiteti i saj.

Megjithatë, këngëtari i “Threedots” ka vizatuar një zemër të bardhë krahas postimit, duke na bërë kuriozë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat