Selena Gomez bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Bota e Yjeve

Selena Gomez bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 16:31
Selena Gomez

Selena Gomez postoi në TikTok ngjyrën e saj të re të flokëve, si ylber duke bërë një ndryshim drastik nga pamja e saj e zakonshme brune.

Krijuesja e hitit Wolves, 30 vjeçe, shpërndau një video nga një banjo publike, nën një tharëse duarsh duke stiluar modelin e ri të flokëve. “Duhet të bësh atë që duhet të bësh”, tha me shaka në mbishkrim ylli i njohur.

Gjatë kësaj periudhe ka qenë e zënë me promovimin e dokumentarit të saj Apple TV+, Selena Gomez: My Mind & Me. Ndërsa në emisionin e Jimmy Fallon, ajo zbuloi se muzika e saj e re do të jetë ndryshe nga këngët e tjera të saj të trishta.

Image
Selena Gomez

“Jam mësuar të shkruaj këngë të trishta sepse jam e mirë në këtë, por jam gati të argëtohem”, tha Selena. “Dhe unë mendoj se njerëzit do ta pëlqejnë atë.” Ajo u shfaq në shfaqje e veshur me një fustan të zi për të promovuar filmin e saj dokumentar të titulluar Selena Gomez: My Mind & Me, i cili pasqyron jetën e saj me lupusin si dhe betejat e saj për shëndetin mendor.

Selena tha se ajo filloi të xhironte dokumentarin rreth shtatë vjet më parë. “Ne kemi kaluar nëpër të gjitha fazat e ndryshme të jetës sime nga diagnostikimi dhe bërja e të gjitha gjërave që më duhej të kaloja. Nuk do të gënjej, nuk mund ta shikoj.

Për të qenë e sinqertë, kisha frikë ta publikoja, por e dija se të qenit e sinqertë dhe plotësisht transparente ishte ajo për të cilën doja të njihesha. Nuk dua të jem një gjë e paarritshme. Unë dua që njerëzit të dinë se nuk jeni vetëm ju dhe se ata nuk janë vetëm’’ tha Selena Gomez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat