Kylie Jenner shfaq gjoksin në një fustan të zi

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaq gjoksin në një fustan të zi

Nga: M.H. Më: 25 janar 2023 Në ora: 07:20
Kylie Jenner

Kylie Jenner mahnitet me një fustan të stilit robërie dhe çizme lëkure teksa niset për një tjetër mbrëmje glam në Paris.

Ajo është e njohur për ndezjen e opinonit publik me veshjet e saj të guximshme, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Dhe mbrëmja e së martës nuk ishte ndryshe për Kylie Jenner, 25 vjeç, e cila tërhoqi vëmendjen teksa doli për darkë në Paris duke veshur një fustan të zi të prerë.

Image
Kylie Jenner

Ylli i Keeping Up With The Kardashians kombinoi pamjen e saj të egër me çizme me taka deri tek gjuri.

Fustani i Kylie-t përmbante gjithashtu tre kapëse dhe një të çarë në kofshë dhe ajo mori një çantë të madhe të zezë për gjërat e saj thelbësore.

Image
Kylie Jenner

Ajo veshi këllqet e saj të lirshme, me një kaçurrela të thjeshtë të valëzuar, të shtrirë me stil anash.

Image
Kylie Jenner

Ylli i realitetit zgjodhi një gamë grimi klasik, duke kombinuar rimelin ngjyrë vjollce me një buzë të kuqe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat