Irina Shayk magjepëse në pasarelë

Bota e Yjeve

Irina Shayk magjepëse në pasarelë

Nga: M.H. Më: 27 janar 2023 Në ora: 07:43
Irina Shayk

Irina Shayk shfaqet joshëse në pasarelë për shfaqjen e Javës së Modës në Paris të Thierry Mugler të enjten.

Modelja, 37 vjeçe, dukej e pabesueshme me një minifustan të zi me shpatulla nga koleksioni Haute Couture 2023 i stilistit, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Ka qenë një javë e ngarkuar për Irinën, e cila ka modeluar për Ludovic de Saint Sernin dhe Schiaparelli.

Duke dëshmuar se ajo është çdo pëllëmbë një komike e stilit, Irina imitoi magjepsjen me oktan të lartë në minifustanin me korse, i cili kishte një tren ekstravagant me hark anash.

Image
Irina Shayk

Modelja u ngjit në pistë me çizme me taka deri tek gjuri, ndërsa flokët e saj të errët ishin kthyer në një bisht.

Image
Irina Shayk
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat