Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur Ashley James

Bota e Yjeve

Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur Ashley James

Më: 27 janar 2023 Në ora: 08:01
Ashley James

Shtatzënja Ashley James mban në barkun e saj foshnjës e dytë derisa u pa në festën e lançimit të koleksionit të saj të të brendshmeve Tu Clothing

Ajo aktualisht është në pritje të fëmijës së dytë me të dashurin e saj Tom Andreës.

Dhe Ashley James mbajti në krahë gungën e saj në rritje teksa mori pjesë në festën e prezantimit të koleksionit të saj të ri të të brendshmeve boudoir me Tu Clothing të enjten.

Image
Ashley James

Ylli i realitetit televiziv, 35 vjeç, preu një figurë elegante me një jumpsuit të bardhë të veshur, të cilin e stiloi me një xhaketë të gjatë krem të varur mbi supet e saj, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Ashley më vonë hoqi xhaketën e saj krem dhe mbajti në krahë gungën e saj të lulëzuar teksa u pa duke pozuar krah artikujve shumëngjyrëshe nga koleksioni i saj i ri i të brendshmeve.

Image
Ashley James

Ajo i dha vetes disa centimetra shtesë në një palë çizme të bardha me taka deri tek gjuri dhe i shtoi pamjes së saj një nuancë shkëlqimi me një çantë clutch me rruaza të rrumbullakëta.

Ish-ylli i Made In Chelsea ka aksesuar pamjen e saj me një sërë gjerdanësh ari dhe ka stiluar flokët e saj të artë lirshëm në valëzime magjepsëse.

Image
Ashley James
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat