Cheryl me një pallto blu tregon elegancën e saj

Bota e Yjeve

Cheryl me një pallto blu tregon elegancën e saj

Nga: BOTA SOT Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 08:04
Cheryl

Cheryl tregon ndjenjën e saj elegante të stilit me një pallto blu pluhur dhe pjesën e sipërme që përputhet me të, ndërsa ajo po sulmohet nga fansat pas performancës A Ghost Story në 2:22

Cheryl tregoi sensin e saj elegant të stilit teksa u largua nga Lyric Theatre në Londër të martën pas performancës në 2:22 A Ghost Story, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Ish-ylli i Girls Aloud, 39 vjeç, u sulmua nga fansat teksa largohej nga dera e skenës përpara se të hipte në pjesën e pasme të një makine për t'u çuar në shtëpi.

Image
Cheryl

Këngëtarja Cheryl, e cila luan personazhin e Xheni në produksion, kishte veshur një pallto të gjatë blu pluhur e cila arrinte pothuajse deri në tokë.

Ajo e veshi artikullin të hapur përpara dhe kishte një sipër në të njëjtën ngjyrë poshtë.

Image
Cheryl
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat