Është 51 vjeçare, por format e saj vazhdojnë të jenë perfekte

Bota e Yjeve

Është 51 vjeçare, por format e saj vazhdojnë të jenë perfekte

Nga: Bota sot Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 16:32
Amanda Holden

Është 51 vjeçare, por Amanda Holden duket në formë perfekte trupore.

Me një palë të brendshme të kuqe dentelle, prezantuesja ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar e ulur në një kolltuk ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Dorën e afruar të koka, grim të lehtë e natyral, bukuroshja “dëshmoi” se vitet janë vetëm numra.

Si nënë e dy fëmijëve, Amanda dukej mjaft e kënaqur me sytjenat e saj.

Pavarësisht se i ngjan një konkurrenteje të Love Island në postimin e saj të fundit, Amanda së fundmi pranoi se e kishte ndaluar vajzën e saj Lexi, 17 vjeç, të shfaqej në emisionin ITV2.

Ajo tha: 'Në asnjë mënyrë, vajza ime është 18 vjeç vitin e ardhshëm. Është vetëm një mënyrë tjetër për të qenë i famshëm, apo jo? Nuk ka të bëjë vërtet me dashurinë. Është thjesht për t'u dukur nxehtë dhe thjesht për t'u përfshirë.

"Është thjesht një televizion i mrekullueshëm, por nuk është vërtet për dashuri, kështu që nuk dua që vajza ime të jetë afër saj".

Prezantuesja më parë pranoi se adoleshentja e saj është 'e fiksuar' pas serialit ndërsa priste emisionin e saj të përditshëm radiofonik Heart Breakfast me Jamie Theakston.

Image
Amanda Holden
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat