Si “tigreshë”, Khloe Karadshian “ndez” temperaturat në dimër

Bota e Yjeve

Si “tigreshë”, Khloe Karadshian “ndez” temperaturat në dimër

Nga: Bota sot Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 12:38
Bukuroshja Khloe Kardashian

Bukuroshja Khloe Kardashian ka ngritur temperaturat me kostumin si “tigreshë”.

Khloe e cila po e shoqëronte motrën e saj të vogël Kylie Jenner dhe shoqen e saj më të mirë, Malika Haqq, në një darkë.

Klohe dukej mrekullueshëm dhe me forma perfektë trupore.

Ylli i realitetit, ka vendosur grim jo shumë të rëndë, ndërsa flokët e saj të kapura ia shfaqnin bukurinë e fytyrës së saj.

Edhe motra e saj, nuk ngelte prapa me bukuri.

Kylie për në darkën e cila shënoi bashkëpunimin e Corey Gamble me Dolce & Gabbama, zgjodhi të vishte një fustan të zi, pa rripa me dorëza të nëjta dhe flokët të lëshuara.

Khloe Kardashian rrit temperaturat me kostumin e kafshëve ndërsa ajo dhe motra Kylie Jenner marrin pjesë në darkën për bashkëpunimin e Corey Gamble me Dolce & Gabbana

Duke ndarë një paraqitje të shkurtër brenda ngjarjes, Khloe u tha ndjekësve të saj se Corey ka një koleksion kapsulash që vjen me markën e modës.

Corey është një ekzekutiv biznesi dhe menaxher talentesh, i cili ka qenë në një lidhje me Kris, nënën e Khloe dhe Kylie që nga viti 2014.

Duke e mbajtur ngjarjen brenda familjes, motra tjetër Kendall i furnizoi të pranishmit me markën e saj 818 Tequila.

Dalja vjen pasi Khloe reagoi ndaj pretendimeve se ajo përdor një ilaç të diskutueshëm për diabetin për të humbur peshë.

Image
Bukuroshja Khloe Kardashian
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat