Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur Amy Childs

Bota e Yjeve

Shtatzënia e ka bërë edhe më të bukur Amy Childs

Nga: BOTA SOT Më: 5 shkurt 2023 Në ora: 21:00
Amy Childs

Së shpejti ajo do të mirëpresë binjakët me partnerin Billy Delbosq.

Dhe Amy Childs kaloi kohë cilësore me vajzën pesëvjeçare Polly - të cilën e ndan me ish-Bradley Wright - të dielën në një shfaqje Gala të filmit të animuar Epic Tails në Londër.

Ylli i TOWIE, 32 vjeç, e mbuloi barkun e saj të lulëzuar me një pelerinë të zezë elegant, të cilën e vendosi mbi një këmishë ngjyrë bezhë mëndafshi.

Image
Amy Childs

Amy e kompletoi pamjen elegante me dollakë të zeza dhe çizme të mëdha, duke përfshirë gjërat e saj thelbësore në një çantë Prada prej 2700 £.

Amy kishte një gamë make-up-i të glamuar dhe kishte vetëbesim teksa pozonte në kraharorin e saj të foshnjës.

Image
Amy Childs

Ndërkohë Polly dukej e ëmbël me një fustan pikturë njëngjyrëshe me print grafik trëndafili të cilin e kishte veshur me një xhaketë të ngjashme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat