Ylli i “Love Island” tërheq vëmendjen veshjen e bardhë

Bota e Yjeve

Ylli i “Love Island” tërheq vëmendjen veshjen e bardhë

Nga: BOTA SOT Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 07:34
Maura Higgins

Maura Higgins e Love Island rrallë lejon që një javë të kalojë pa e përditësuar legjionin e saj besnik të fansave me një foto përvëluese në burimet tona në Instagram.

Dhe postimi i së hënës (6 shkurt) nuk ishte ndryshe pasi Maura Higgins vendosi të shkrijë përsëri internetin kur ajo ndau një foto të mrekullueshme nga udhëtimi i saj në Dubai, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Fotot e ish-yllit të "Love Island" tërheqin rregullisht vëmendjen e 3.6 milionë ndjekësve të saj, por e fundit e saj sigurisht që ka goditur një akord në internet.

Image
Maura Higgins

Duke postuar në Instagram, bukuroshja zeshkane dërgoi pulse të shpejta.

Teksa parakalonte figurën e saj të tonifikuar me një bluzë të vogël të bardhë me bikini teksa merrte diellin gjatë arratisjes së saj tropikale.

Image
Maura Higgins
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat