Aktorja 48 vjeçare ekspozon format seksi në plazh me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Aktorja 48 vjeçare ekspozon format seksi në plazh me të dashurin e ri

Nga: Bota sot Më: 12 mars 2023 Në ora: 11:55
Denise Van Outen

Denise Van Outen dukej sensacionale të shtunën, teksa po shijonte pushimet plot diell në Marbella me të dashurin Jimmy Barba.

Aktorja, 48 vjeçe, kishte veshur rroba banje të zeza të zbukuruar me detaje ari të ndërthurura rreth gjoksit, duke treguar kornizën e saj të lakmueshme, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish-konkurrentja e Strictly Come Dancing, zgjodhi kostumin e banjës Raquel Strap nga marka Naia Beach e Tess Daly, teksa shfaqi ngjyrën e saj dhe trupin e tonifikuar.

Image
Denise Van Outen

Foto të tjera nga pushimet treguan Denise të lumtur me të dashurin e saj, me të cilin është takuar që nga qershori, pas ndarjes së saj të vështirë me Eddie Boxshall vitin e kaluar./Botasot

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat