Rihanna shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Më: 16 mars 2023 Në ora: 12:24
Rihanna

Rihanna është shfaqur me barkun e rrumbullakosur me një bluzë të shkurtër teksa ka dalë për shëtitje me të dashurin ASAP Rocky, në Hollywood.

35-vjeçarja nga Barbadosi lindi fëmijën e parë në maj të vitit të kaluar.

Ajo zbuloi se po pret sërish fëmijë gjatë performancës së saj në Super Bowl muajin e kaluar.

Image
Rihanna dhe ASAP Rocky

Riri bashkë me reperin u shfaqën dorë për dore rrugëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat