Ylli shfaqet seksi në bikini jeshile – vë në pah të pasmet e saj

Bota e Yjeve

Ylli shfaqet seksi në bikini jeshile – vë në pah të pasmet e saj

Nga: BOTA SOT Më: 22 mars 2023 Në ora: 07:10
Eugenie Bouchard

Ylli i tenisit Eugenie Bouchard la fansat e saj të dridhur pasi finalistja e Ëimbledon-it 2014 tregoi figurën e saj me bikini jeshile për nder të Ditës së Shën Patrikut.

Festimi u zhvillua të premten e kaluar dhe ylli kanadez dukej se do t'i bashkohej festimeve duke veshur ngjyrën ikonë të gjelbër irlandeze, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Bouchard u pa duke pozuar me rroba banje ndërsa pushonte në një pemë nën rrezet e diellit dhe ulur pranë një pishinë.

Image
Eugenie Bouchard

Kanadezja ndau foton e Paddy's Day me 2.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram, ndërsa fansat e saj të rrëmbyeshëm fluturuan drejt komenteve për t'i bërë komplimentet e tyre ish-finalistit të SË19. Së bashku me foton, Bouchard shtoi mbishkrimin: “Foto vjetore me bikini jeshile për nder e festës sime të preferuar”.

Në seksionin e komenteve, një fanse e adhuruar e përshkroi yllin e tenisit si një 'grua të ëndrrave', ndërsa një tjetër shtoi: "Kjo sigurisht që e bëri ditën time të festës këtu në Irlandë".

Image
Eugenie Bouchard

Komplimentet nuk u ndalën me kaq për kombëtaren kanadeze, me një tjetër tifoz që shkruan: "Uroj që të jetë dita e Shën Paddy-t çdo ditë", ndërsa një ndjekës i katërt komentoi: "Prita gjithë vitin për këtë!"

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat