Plas “bomba” bukuroshja i shfaq “të gjitha” për nder të ditëlindjes

Bota e Yjeve

Plas “bomba” bukuroshja i shfaq “të gjitha” për nder të ditëlindjes

Nga: Bota sot Më: 30 mars 2023 Në ora: 21:47
Donna D’Errico

Veterinarja e Baywatch, Donna D’Errico, njihet për fotot e saj të “egra” dhe provokuese.

Fotografi të tilla, ajo  ka bërë edhe për përvjetorin e saj të 55-të.

Së fundmi, bukuroshja ka veshur rroba banje të kuqe, të cilat sipër i ka zhveshur për ta mbuluar gjoksin me një maicë të shkurtër.

Image
Donna D’Errico

Bomba e cila numëron 1.7 milionë ndjekës, ka festuar ditëlindjen gjatë gjithë muajit, duke filluar nga 3 marsi ku edhe ka publikuar foto topless dhe duke shkruar se “është muaji im i ditëlindjes, kështu që këtu jam unë me gjysmën e kostumit tim të ditëlindjes”.

Ndërsa, më 9 mars ajo ngarkoi një tjetër imazh të veshur pak dhe tha: "Është Dita Kombëtare e Barbie".

“Është gjithashtu muaji kombëtar i ditëlindjes së Donna D’Errico. Këtu po i nderoj të dy sot, ulur në rozë Barbie, duke ju bërë të ditur se do të postoj një tortë në ditëlindjen time.'

Image
Donna D’Errico
Image
Donna D’Errico dhe Aktorja turke

Aktorja tjetër Tracey Bregman nderoi shoqen e saj Donna të enjten teksa ndau një imazh të ri të të dyve me fustane të ngushta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat