“Do t’i shpërthejë gjoksi”, bukuroshja nxjerr “flakë” me bikinit “e vogla”

Bota e Yjeve

“Do t’i shpërthejë gjoksi”, bukuroshja nxjerr “flakë” me bikinit “e vogla”

Nga: Bota sot Më: 1 prill 2023 Në ora: 14:43
Aisleyne Horgan- Wallace

Bukuroshja Aisleyne Horgan- Wallace ka treguar kthesat e saj mbresëlënëse në plazh.

E veshur me një palë bikini të vogla ngjyrë rozë, ish- pjesëmarrësja e Big Brother ka mahnitur të gjithë të pranishmit.

44 vjeçarja dukej sensacionale gjersa luante volejboll.

Image
Aisleyne Horgan- Wallace

Trupi i nxirë nga dielli dhe i shkëlqyer nga vaji, ia shtonin më tepër bukurinë.

Në trup nuk mungojnë as aksesorët e vendosura në duar e qafë, ndërsa aksesor më të bukur Aisleyne ka buzëqeshjen e cila shihej që po dëfrehej shumë.

Kujtojmë, se javën e kaluar Aisleyne kishte veshur të brendshme seksi në stacion të renit. Ylli televiziv shfaqi kthesat e saj të pabesueshme në një set leopardi nga marka Rose Intimates.

Image
Aisleyne Horgan- Wallace
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat